Uwaga, zlecę naukę gry na gitarze

Państwo: Polska
Miasto: Reda
Imię i nazwisko: Radosław Gnuszek
Kontakt mailowy: gnuszekradzio@wp.pl
Opis:
Chciałbym wszystkim zlecić naukę gry na gitarze. Jeżeli to tylko możliwe, jeżeli jesteście w stanie wszystko przygotować, nad wszystkim dokładnie zapanować to pozdrawiam i oczekuję konkretnych ogłoszeń. Warto również bardzo szybko przygotować określonego rodzaju rozwiązania, warto również bardzo szybko napisać do mnie bo nie mam czasu, praktycznie jak tu stoję jestem w pełnej gotowości.


Imię i nazwisko: Adam Majka
Treść:
Hej, jeżeli planujesz zdobywać wiedzę muzyczną, chcesz nauczyć się gry na gitarze to koniecznie sprawdzaj co przygotowała dla Ciebie Akademia Rocka. Niezliczone ilości naszych klientów nie mogły się mylić i dlatego zachęcamy do współpracy, a wszystkiego można spróbować w tym miejscu akademiarocka.com/gitara. Nic lepszego w trójmieście nie znajdziecie.


Imię i nazwisko: Marcin Konieczny
Treść:
Jeżeli mowa o takich działaniach jak przygotowanie odpowiednich pomocy, odpowiednich działań odnoszących się do nauki gry na gitarze to polecam indywidualne, niezwykle efektywne zajęcia ze mną. Gram na gitarze od roku 1989 i przez ten czas niezwykle rozwinąłem swój talent, dostarczyłem także pomocy wielu młodym, zdolnym gitarzystom. Dlatego zachęcam już dzisiaj was do współpracy

This entry was posted in Prywatne ogłoszenia and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.